Nasz sklep internetowy wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korszystając ze sklepu https://d-r-o.pl/ wyrażasz zgodnę na wykorzystywanie plików cookies.

Rozumiem Polityka prywatności
Trwa ładowanie

Filtrujx

  Regulamin

  Właścicielem sklepu internetowego mieszczącego się pod adresem: www.d-r-o.pl jest Firma:

   

  D-R-O Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
  ul.Sławęcińska 12
  05-850 Macierzysz
  Regon: 382007463
  NIP: 1182185944
  KRS 0000762135

  1

  Użytkownikiem serwisu może być każda osoba mająca ukonczone 18 lat lub firma, która zarejestrowała się w serwisie i zaakceptowała niniejszy regulamin. Użytkownik otrzymuje prawo do korzystania ze sklepu internetowego.

   


  2

  Rejestracja w serwisie www.d-r-o.pl i dostęp do serwisu jest darmowy i dobrowolny


  3

  Wypełnienie formularza rejestracyjnegto przez użytkownika oznacza jego zgodę na przetwarzaniu zawartych w nim informacji przezD-R-O Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. w celach wynikających z użytkowania serwisu oraz marketingowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29 sierpnia 1997 roku (tekst jednolity: Dz.U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926), w tym na otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową.


  4

  Serwis www.d-r-o.pl umożliwia automatyczne składanie zamówień na prezentowane towary i usług.


  5

  Obsługa serwisu www.d-r-o.pl dokłada wszelkich starań aby informacje prezentowane w serwisie były zgodne ze stanem faktycznym.


  6

  Zawartość serwisu internetowego www.d-r-o.pl nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego art. 543 . Wszelkie informacje na temat sprzętu w ofercie sklepu internetowego www.d-r-o.pl są zgodne z danymi katalogowymi przekazanymi od producentów i za ewentualne niezgodności firma D-R-O Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. nie ponosi odpowiedzialności. Serwis www.d-r-o.pl zastrzega sobie prawo do ewentualnych błędów.


  7

  Różnice wynikające z indywidualnych ustawień komputera Klienta (kolor, proporcje itp.)
  nie mogą być podstawą reklamacji zakupionego towaru.


  8

  Obsługa serwisu zastrzega sobie prawo do odmowy realizacji (anulowania) zamówienia z podaniem przyczyn. Informacja o anulowaniu zamówienia przekazywana jest na adres e-mail lub telefonicznie.


  9

  Obsługa serwisu nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie straty i szkody wynikające z nieprzewidzianego, niezamierzonego, nieprawidłowego działania serwisu, przerw w działaniu serwisu, a w szczególności ingerencji osób trzecich w funkcjonowanie serwisu.


  10

  Produkty oferowane w sklepie są fabrycznie nowe i posiadają gwarancję producenta.

  10a

  Na wszytkie produkty serwisowe / części zamienne , wyświetlacze / udzielamy gwarancji tylko i wyłącznie przy montażu w naszym serwisie lub autoryzowanym serwisie danego producenta. W przypadku montażu w nie autoryzowanym serwisie nasza firma nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia produktu.

  11

  D-R-O Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. nie kontroluje ani nie weryfikuje danych identyfikacyjnych użytkownika zawartych w formularzu rejestracyjnym.


  12

  Użytkownik jest zobowiązany do korzystania z serwisu w sposób zgodny z obowiązującym prawem, normami społecznymi i obyczajowymi oraz postanowieniami niniejszego regulaminu.


  13

  Wszystkie nazwy i znaki towarowe użyte w serwisie są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji produktów.


  14

  Z chwilą potwierdzenia przyjęcia zamówienia dochodzi do zawarcia umowy sprzedaży towaru pomiędzy Nabywcą a D-R-O Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.


  15

  Nabywca otrzymuje paragon fiskalny, na żądanie  zostanie wystawiona Faktura VAT.


  16

  Każdy użytkownik ma prawo wglądu do swoich danych, aktualizacji lub też usunięcia danych z serwisu.


  17

  Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. Nr 22, poz. 271) Art. 2 punkt 2 w okresie 10 dni od dnia dostarczenia zamówionego towaru, klient ma prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyn.


  W przypadku zwrotu towaru w takim trybie należy spełnić następujące warunki:

  Zwracany towar nie może nosić śladów używania.
  Posiadać wszystkie załączniki, które były dołączone do towaru (opakowanie, instrukcje, gwarancje itp.).
  Wszystkie powyższe elementy nie mogą być uszkodzone.
  Towary zabezpieczone fabrycznie przed otwarciem nie mogą być zwrócone po zdjęciu folii lub usunięciu zabezpieczeń (rozpakowaniu pudełka)
  Zwracany towar należy odpowiednio zabezpieczyć i odesłać na adres

  D-R-O Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
  ul.Sławęcińska 12
  05-850 Macierzysz

  wraz z dowodem zakupu, oświadczeniem o odstąpieniu od umowy sprzedaży zawierającym numer konta lub adres, na który mają zostać przekazane pieniądze.


  Firma D-R-O Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. w ciągu 2 dni roboczych od otrzymania zwróconego towaru dokonuje sprawdzenia produktu.

   

  Koszt transportu towaru do firmy D-R-O Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. ponosi kupujący.

  Jeśli odsyłany towar spełnia powyższe warunki zwrot wpłaconej kwoty będzie pomniejszony o koszty dostawy zamówienia oraz koszty operacji finansowych (np. opłata za przelew, odesłanie korekty faktury itp.) poniesione przez firmę D-R-O Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.. Zwrot wypłacany jest w ciągu 7 dni roboczych od momentu otrzymania zwrotu towaru lub podpisanej kopii korekty faktury (jeśli taka została wystawiona).


  18

  Gwarancja, oraz prawo odstąpienia od umowy nie obowiązują, gdy produkt dotknięty jest uszkodzeniami mechanicznymi pochodzenia zewnętrznego. Dlatego zawsze przed odebraniem przesyłki z poczty lub od kuriera należy sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W szczególności należy zwrócić uwagę na stan taśm lub plomb naklejonych na przesyłkę. W przypadku, gdy opakowanie przesyłki nosi znamiona uszkodzenia lub, gdy plomby (taśmy) są zerwane należy nie przyjmować przesyłki i w obecności kuriera sporządzić protokół szkody oraz skontaktować się jak najszybciej ze sprzedawcą w celu wyjaśnienia sprawy. Sprawdzenie przesyłki przy odbiorze jest niezbędnym warunkiem uwzględnienia ewentualnych roszczeń Klienta z tytułu uszkodzenia czy okradzenia przesyłki w transporcie.


  19

   

  W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem, oraz w przypadku braku porozumienia, obowiązują przepisy Kodeksu Cywilnego.


  20

  Firma D-R-O Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu bez podania przyczyn i bez wcześniejszych uprzedzeń. Zmiany te będą publikowane na bieżąco na łamach serwisu. Po zmianie każdy Użytkownik ma obowiązek zapoznania się z nowym regulaminem. Jeśli go nie zaakceptuje, to powinien zaprzestać korzystania z serwisu jako Użytkownik i powiadomić o tym fakcie Właściciela, aby usunął jego konto.

  21

  Koszty wysyłki towaru:

  sprzedaż w Polsce- przedpłata - kurier DHL lub DPD lub UPS - 14,50 brutto

  sprzedaż w Polsce - pobranie - kurier DHL lub DPD lub UPS - 19,50 brutto

  sprzedaż do krajów UE - przedpłata - kurier UPS - 19€ brutto

  sprzedaż do krajów UE - pobranie - kurier UPS - 24€ brutto

  MiStral e-sklep PRO PLUS v. 2.32.20 © Mistral e-Sklep B2C, MS Systems - Mistral Systemy Internetowe 2022